




WGN-MS-1366 Mielno - mieszkanie na sprzedaż
Cena:
450 000 PLN
Galeria zdjęć
Opis
Dwupokojowe mieszkanie w Mielnie w kameralnym budynku zlokalizowanym tylko 70 m od plaży, w otoczeniu wspaniałych sosnowych drzew oraz nowych niskich budynków jednorodzinnych.Mieszkanie o powierzchni 46,40 na pierwszym piętrze ogrodzonego budynku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z wydzielonym aneksem kuchennym z oknem, sypialni z przeszklonym wykuszem, łazienki z WC oraz balkonu. Całość świetnie wyposażona w wysokiej jakości meble, urządzenia i sprzęt AGD. Sprzedawane z pełnym umeblowaniem.
Budynek starannie zaprojektowany i wykonany tworzy harmonijną całość z pięknie zagospodarowanym otoczeniem, pobliską plażą i morzem, zapewniając wspaniałe warunki do pełnego i komfortowego wypoczynku.
W pobliżu zespół apartamentowców Dune z kawiarnią, restauracją, basenami i SPA. Położenie budynku niemal w centrum Mielna i blisko bulwaru, a jednocześnie na zamkniętej ulicy, umożliwia spokojny wypoczynek oraz możliwości z korzystania z wszystkich atrakcji jakie oferuje Mielno.
Cena obniżona do 430 tys. zł tylko do końca maja 2020.
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich weryfikację.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Dane agenta
Imię i nazwisko | Leszek Chlebanowski |
Telefon komórkowy | +48 608 621 626 |
leszek@wgn24.pl |
Osoba odpowiedzialna
Nr licencji | 5809 |
Szczegóły oferty
Symbol oferty | WGN-MS-1366 |
Lokalizacja | Mielno |
Rodzaj budynku | apartamentowiec |
Pow. całkowita [m2] | 46,40 m² |
Powierzchnia użytkowa [m2] | 46,40 m² |
Piętro | 1p |
Liczba pokoi | 2 |
Cena | 450 000 PLN |
Cena/m2 | 9698.28 PLN |
Nieruchomość
Standard | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Opłaty wg liczników | prąd, gaz, woda |
Liczba pięter w budynku | 2 |
Stan lokalu | wykończony |
Stan prawny | Własność |
Balkon | średni |
Liczba balkonów | 1 |
Rok budowy | 2010 |
Widok | las |
Gaz | jest |
Dojazd | asfaltowa/kostka |
Otoczenie | morze |
Ogrzewanie | gazowe |
Alarm | tak |
Usytuowanie | trójstronne |
Pomieszczenia
Liczba pokoi | 2 |