Zgłoś poszukiwanie Zgłoś nieruchomość


Dotyczy wybranych ofert.

 

WGN na Targach Inwestycji i Nieruchomości MIPIM 2013 w Cannes

 

Po raz kolejny, jak co roku WGN uczestniczy w Międzynarodowych Targach Inwestycji i Nieruchomości MIPIM w Cannes.

W dniu 12 marca b.r. rozpoczęły się największe w Europie Targi Inwestycji i Nieruchomości - MIPIM w Cannes, które jak co roku skupiają najbardziej wpływowych graczy ze wszystkich międzynarodowych sektorów rynku nieruchomości.

Na 19 000m2 powierzchni wystawienniczej zaprezentuje się 1 850 wystawców z 80 krajów, a także weźmie udział 4 300 inwestorów, 415 dziennikarzy oraz 20 000 akredytowanych uczestników.

Honorowym krajem tegorocznych targów MIPIM jest Turcja, która może poszczycić się niezwykle rozwiniętym i dynamicznym sektorem budowlanym.

Najważniejszym wydarzeniem pierwszego dnia Targów jest dyskusja panelowa na temat inwestycji w masowe budownictwo mieszkalne w przystępnej cenie-wyzwania i możliwości.

W czwartek 14 marca, odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia nagród MIPIM Awards 2013 za najlepsze projekty architektoniczne.

W konkursie brała udział rekordowa liczba 175 projektów z 46 krajów, z których wyłoniono 36 finalistów.

MIPIM to nie tylko ogromna platforma dla międzynarodowych spotkań najważniejszych przedstawicieli branży nieruchomości komercyjnych z całego świata, obfitujących w wielomilionowe kontrakty, dostarcza również bardzo ciekawą ofertę paneli dyskusyjnych oraz konferencji .

Jednym z nich jest Nowe Forum Innowacji, na którym zaprezentowane zostaną najbardziej pomysłowe rozwiązania na powiększenie aktywów majątkowych.

WGN reprezentowane jest przez doświadczony zespół ekspertów rynku nieruchomości inwestycyjnych z wybraną specjalną ofertą ponad 200 nieruchomości komercyjnych.

Paulina Michniak WGN
 

 

Źródło: www.wgn.pl

powrót

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem
Informacje zawarte na stronie nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa.