Marka WGN

Poszukujesz hali w parku logistycznym w Szczecinie? Nowoczesne powierzchnie magazynowe to coś, co szczególnie Cię interesuje? A może zależy Ci na korzystnie położonej działce komercyjnej? Skorzystaj z naszych usług. WGN Nieruchomości jest liderem działającym z sukcesem od 23 lat. To jeden z największych polskich Koncernów Obrotu Nieruchomościami. Pracuje dla nas ponad 500 osób z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich w blisko 80 biurach na terenie Polski i za granicą. Naszym Klientom oferujemy m.in. nieruchomości komercyjne, hale na wynajem, powierzchnie magazynowe do wynajęcia w takich miastach jak m.in. Szczecin, Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Wrocław. Na tle konkurencji wyróżnia nas też bogata oferta apartamentów nad morzem przeznaczonych na sprzedaż.

Apartamenty nadmorskie w Kołobrzegu, Mielnie na sprzedaż, hale na wynajem i o wiele więcej.. WGN stawia na fachowość, profesjonalizm oraz rzetelną informację. Główne obszary naszego działania:

- Nieruchomości komercyjne, hale magazynowe, grunty przemysłowe – to specjalność WGN, jesteśmy liderem obrotu nieruchomościami dla inwestorów w Polsce, obszar naszego działania obejmuje cały Kraj w szczególności takie miasta jak: Szczecin, Poznań, Wrocław, Toruń oraz Bydgoszcz,

- nieruchomości apartamentowo-mieszkalne nad morzem na sprzedaż,

- zabytkowe – dzięki obrotowi na rynku międzynarodowym wyróżnia nas silna pozycja w tym segmencie,

- obsługa przedsięwzięć deweloperskich – obecnie WGN z powodzeniem obsługuje proces sprzedaży apartamentowców nadmorskich czy budynków jedno i wielorodzinnych w Szczecinie oraz innych lokalizacjach w Polsce

WGN zatrudnia licznych fachowców zapewniających kompleksową obsługę deweloperów, od doradztwa przy projektowaniu inwestycji, poprzez jego realizację, wielopłaszczyznową reklamę i marketing, kończąc na sprzedaży oraz przekazaniu nieruchomości Kontrahentom. Wśród naszych zadowolonych Klientów jest ponad 80 000 firm i instytucji z więcej niż 70 krajów. Partnerem strategicznym Grupy WGN jest amerykański Koncern Obrotu Nieruchomościami Realty Executives International.

Nowoczesne powierzchnie magazynowe i atrakcyjne grunty przemysłowe – wybierz WGN ze Szczecina - www.wgn24.pl

Różnorodna oferta obejmująca m.in. apartamenty na sprzedaż w Kołobrzegu, Mielnie i innych nadmorskich miejscowościach oraz nieruchomości komercyjne, powierzchnie magazynowe na terenie parków logistycznych m.in. Panattoni Park Szczecin, Prologis Park Szczecin, North West Logistic Park sprawia, że zyskaliśmy ugruntowaną pozycję na szczecińskim i ogólnopolskim rynku. Ponadto w kontaktach z Klientami kierujemy się zasadami etyki zawodowej, rzetelnością, indywidualnym podejściem oraz profesjonalizmem.

Gwarancją skuteczności WGN są:

- doskonała znajomość rynku i wysoka jakość usług,
- rzetelne analizy rynku pomagające na bieżąco urealniać ceny nieruchomości,
- profesjonalne doradztwo na każdym etapie,
- wielopłaszczyznowa promocja,
- wyszukanie najkorzystniejszej oferty,
- pomoc w negocjacjach umowy,
- finalizowanie bezpiecznych transakcji i satysfakcja.

Naszą wiarygodność i przygotowanie zawodowe potwierdza nadana przez Ministra Budownictwa Licencja Zawodowa nr 5809, a także fakt, iż jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Profesjonalizm i skuteczność naszego oddziału (Szczecin, ul. Felczaka 8, wgn24.pl) został doceniony w całej Grupie WGN, w 2016 roku zdobyliśmy główną nagrodę i tytuł BROKERA ROKU 2016.

Biuro WGN jest ubezpieczone w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Jeżeli interesują Cię powierzchnie magazynowe do wynajęcia, apartamenty nadmorskie na sprzedaż lub nieruchomości komercyjne na terenie takich miast jak Szczecin, Bydgoszcz, Poznań, Toruń, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Kołobrzeg, Mielno zapraszamy do współpracy.
Copyrights © WGN Nieruchomości Szczecin / Felczaka 8. Wszelkie prawa zastrzeżone.